22 ноября, 2024

2 гарячі напої, які полегшать здуття живота через «хвилини»

Популярное

Поделиться

Впасти на диван з повним животом після новорічної трапези — не таке рідкісне явище. Святкові страви можуть залишити вас із розтягнутим та роздутим шлунком. На щастя, два гарячі напої, які, ймовірно, вже є у вашій шафі, можуть прийти на допомогу протягом «хвилин».

Овочі сімейства хрестоцвітих та газовані напої є відомими причинами здуття живота.

Вживання занадто великої кількості певних видів продуктів може спричинити здуття живота або посилити якесь основне захворювання. Ці продукти включають брюссельську капусту, броколі, білокачанну капусту, квасолю, цибулю, часник та газовані напої.

Прийом цих продуктів та поєднання їх із різноманітними барвистими святковими частуваннями, які будуть на вашому столі, можуть сприяти подальшому газоутворенню, пише Express.

Читайте також: Два типи болю в нозі можуть вказувати на формування небезпечного тромбу

Ваші святкові частування не повинні зіпсувати ваш вечір. Тут на допомогу приходять м’ята та ромашковий чай, які обіцяють упоратися з упертим здуттям живота.

Мятний чай

Зварений з листя рослини Mentha piperita, м’ятний чай багатий на флавоноїди — рослинні сполуки, що мають сильний вплив на здоров’я, такі як розмаринова кислота, ериоцитрин, лютеолін і гесперидин.

В цілому ці речовини діють як потужні антиоксиданти, а також мають антимікробну, противірусну та антиалергенну активність. Незважаючи на те, що були проведені деякі дослідження олії м’яти перцевої, досліджень про вплив м’ятного чаю на здоров’я не проводилося.

«Дослідження на тваринах показали, що масло м’яти перцевої викликає розслаблення у шлунково-кишковому тракті. Дослідження на людях показали, що олія перцевої м’яти може допомогти зменшити дискомфорт у шлунку».

Ромашковий чай

Ромашковий чай містить флавоноїди, такі як апігенін, кверцетин та лютеолін.

«Ромашка може запобігти зростанню Helicobacter pylori — типу бактерій, які, як відомо, викликають виразку шлунка. Сухі квіти, змішані лише із гарячою водою, можуть вирішити проблему із газоутворенням».

Поделиться

0 0 голоса
Рейтинг статьи
Подписаться
Уведомить о
guest
0 комментариев
Старые
Новые Популярные
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии