Переміщувати продукцію та не втомлюватися? Транспортери для зерна зроблять за вас!

Виконувати великі обсяги робіт із завантаження зерна, а також при його розвантаженні швидко і без втрат можуть транспортери для зерна https://agrohelix.com.ua/skrebkoviy-transporter/ – незамінне обладнання для підприємств різних сфер діяльності.

Конвеєр стрічковий призначений для горизонтального та похилого переміщення сипких продуктів.

  • Продуктивність: від 4 до 80 тонн/год
  • Потужність: від 0,37 до 4кВт

Ланцюговий транспортер безперервної дії призначений для переміщення сипких продуктів у горизонтальному чи похилому напрямку. Застосовуються на різних етапах у технологічних лініях для транспортування сировини та готового продукту.

Скребкові конвеєри зерна https://agrohelix.com.ua/transporter-skrebkoviy-agrohelix-zvarniy-l-4-m.-tsep-trd.-skrebok-guma/ – це категорія обладнання, що використовується у промисловості та сільському господарстві для переміщення зернового матеріалу. Ці пристрої незамінні при завантаженні та розвантаженні транспорту, що застосовується для перевезення насіння, а також при розподілі зерна на нові бурти.

Пересування матеріалу здійснюється по дну ринви за рахунок спеціальних скребків, розташованих на сталевому ланцюзі з однаковим кроком. Це дозволяє скоротити процеси з обробки насіння. Купити зерновий транспортер можна через нашу компанію agrohelix.com.ua. Ми пропонуємо обладнання власного виробництва із доставкою.

Сфера застосування транспортерів

Обладнання широко використовується на таких об’єктах:

  • Підприємства з переробки зерна.
  • Елеватори, зерносховища.
  • Заводи з випуску комбікормів, круп, борошна.
  • Маслопереробні підприємства.
  • Приймачі залізничного транспорту де відбувається перевантаження зернового матеріалу в бункери для перевезення.

Найчастіше техніка використовується при вантажно-розвантажувальних роботах для зерна, борошна, насіннєвого матеріалу, інших сипких продуктів.

Як працює горизонтальний скребковий транспортер?

Конструкція агрегату включає наступні компоненти:

Жолоб. Залежно від моделі він може бути виготовлений за технологією зварювання чи штампування. Основні елементи – бічні частини, днище та пристрій, що викликає коливальний рух. Послідовно йдуть сегменти жолоба.

Ланцюговий елемент. Він служить для з’єднання скребків та приводного механізму, на нього лягає основне навантаження.

Скребки. Ці елементи виготовлені у вигляді металевих пластин, оснащених ребрами жорсткості та зафіксованих на ланцюгу. Саме вони відповідають за захоплення та переміщення сипучої маси, транспортування в бурт або зерновий бункер.

Привід. Він складається з декількох шестерень або клинопасової передачі, підключається до електродвигуна.

Натяжний механізм. Він комплектується зірочкою, до його складу входять натискні пружини або ходовий гвинт.

Під час роботи ланцюг постійно рухається, скребки пересувають зерно або насіння на дно жолоба. Після скидання в точку вивантаження полотно прямує у вихідну точку.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here