28 января, 2023

Вибираємо волосся для нарощування на заколках: на що звернути увагу

Популярное

TAYANNA заспівала з білорусами, що виступають проти війни

TAYANNA заспівала з білорусами, що виступають проти війни ...

«Снова буду молоденькой»: Полякова раскрыла главный секрет красоты

Популярная украинская певица Оля Полякова является активной пользовательницей социальныз...

Сауни та гарячі ванни сприяють чоловічій безплідності

Часте відвідування сауни та звичка приймати гарячу ванну можуть...

Приянка Чопра и Ник Джонас сделали парные татуировки

Приянка Чопра и Ник Джонас сделали парные татуировки ...

Юлию Тимошенко застукали на отдыхе заграницей во время войны (ФОТО)

Народный депутат, лидер партии "Батькивщина" Юлия Тимошенко в начале...

Поделиться

Використання волосся на шпильках дозволяє отримати необхідний об’єм та довжину без застосування додаткових інструментів та сторонньої допомоги. Безперечною перевагою натурального волосся на шпильках є можливість завивки, випрямлення та фарбування без втрати якості. Саме про тонкощі вибору волосся для нарощування на заколках ми й поговоримо далі. Якщо ж ви не знаєте, де купити якісне натуральне волосся, загляньте в каталог інтернет-магазину Zirkova.

Як відрізнити натуральне волосся від штучного

Перше, що дозволить вам визначити натуральність волосся – візуальний огляд. Недорогі синтетичні пасма на шпильках відрізняються яскравим вираженим блиском.

Якщо пасма на шпильках зібрані з натурального волосся, вони матимуть помірний блиск. На світлому фарбованому волоссі він і зовсім може бути відсутнім.

При покупці у фізичному магазині обов’язково акуратно перетріть невелике пасмо між пальцями. Натуральне волосся не чіпляється одне за одне і не видає звуків шарудіння. Синтетичному волоссю властивий легкий скрип, при механічному тривалому стисканні вони деякий час зберігають задане положення і тільки потім набувають попередньої форми.

Найбільш проблемними у використанні будуть змішані треси, в яких синтетичне волосся поєднується з натуральним. Перевірку можна провести виключно методом підпалювання кількох волосин. Синтетика плавиться, видаючи неприємний запах пластику. Щоб уникнути ситуації з придбанням неякісного волосся, купуйте в перевірених магазинах і салонах, які дорожать своєю репутацією.

Ціна — важливий фактор натуральності волосся.

При виборі якісного волосся на шпильках важливо зрозуміти, що натуральна сировина не може мати низьку вартість. Наприклад, ціна європейського зрізу завдовжки 50 см та масою 100 г варіюється в межах від 70 до 100  USD залежно від кольору. Слов’янське волосся дорожче — в межах від 220 до 300 USD за 100 г. Якщо ціна підібраного вами комплекту волосся на шпильках значно нижча, швидше за все, у вас в руках синтетика.

Звертайте увагу і на місце покупки. Співпраця з продавцями з випадкових оголошень на інтернет-дошках та неспеціалізованими магазинами не обіцяють нічого хорошого. Zirkova пропонує широкий вибір, компетентну консультацію, а також гарантує якість і натуральність всієї продукції, від зрізів до готових комплектів волосся на шпильках.

Поделиться

0 0 голоса
Рейтинг статьи
Подписаться
Уведомить о
guest
0 комментариев
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии