Нацрада анулювала ліцензію «Ми-Україна» в мережі МХ-7

Популярное

Поделиться

Нацрада анулювала ліцензію "Ми-Україна" в мережі МХ-7

Національна рада з питань телебачення та радіомовлення повідомила про анулювання ліцензії ТОВ "Ми-Україна" (логотип "Ми-Україна") в державній загальнонаціональній багатоканальній комунікаційній мережі МХ-7.

Відповідне рішення регулятор ухвалив на засіданні 25 червня.

Зазначається, що таке рішення компанія пояснює комерційно непривабливими умовами надання послуг для потреб мовлення, а також низьким охопленням аудиторії мультиплексу МХ-7.

Серед іншого, під час засідання регулятор погодив реєстрацію 46 нових суб'єктів у сфері медіа, до яких увійшло 21 друковане медіа, 15 онлайн-медіа, 5 лінійних медіа, 5 нелінійних медіа та 1 провайдер аудіовізуальних сервісів.

Поделиться

0 0 голоса
Рейтинг статьи
Подписаться
Уведомить о
guest
0 комментариев
Старые
Новые Популярные